Kariera

robotnik w kabinie maszyny budowlanej

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie

Kontakt:
Dariusz: 510 081 808
Karol: 508 350 757

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROFEXIM Sp.j. H. J. Duda na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

Pracownik bazy sprzętowej i wypożyczalni sprzętu budowlanego

obowiązki:

  • koordynacja przeglądów technicznych, konserwacji i serwisów pojazdów, maszyn oraz sprzętu budowlanego
  • organizowanie zakupów części zamiennych, negocjacje cen, monitoring koszów napraw
  • współpraca i nadzór nad naprawami w serwisach zewnętrznych
  • obsługa klientów wypożyczalni: doradztwo, wydawanie i odbiór sprzętu wraz ze sprawdzaniem stanu technicznego, udzielanie informacji na temat właściwej obsługi sprzętu
  • czyszczenie i konserwacja sprzętu budowlanego

wymagania:

  • ogólna znajomość zagadnień mechaniki
  • znajomość funkcjonowania sprzętu budowlanego będącego w ofercie firmy
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • mile widziana umiejętność wykonywania drobnych napraw
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Praca przy transporcie materiałów na budowy wywrotkami
Prowadzimy budowy dróg, chodników, kanalizacji w województwie małopolskim:
powiat limanowski, myślenicki, wielicki, krakowski, bocheński, nowotarski
Wymagany kurs na przewóz rzeczy, ważna karta kierowcy

Operator maszyn drogowych: walców drogowych, rozściełaczy do asfaltu, koparek

Praca przy budowie dróg, chodników i kanalizacji na terenie województwa małopolskiego:

Brukarz, brygada brukarska

Pracownik drogowy, monter kanalizacji

Inżynier budowy / majster budowlany

Zatrudnimy inżyniera budowy / majstra budowlanego

Obowiązki:

  • organizacja robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, przedmiar, harmonogram
  • nadzorowanie brygad budowlanych oraz monitorowanie realizacji robót w zakresie terminowości, jakości oraz przestrzegania przepisów BHP
  • sporządzanie obmiarów, weryfikacja dokumentacji technicznej
  • prowadzenie rozliczeń materiałów, robocizny, sprzętu

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
  • mile widziane doświadczenie w branży drogowej
  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie zespołu oraz nadzór i wsparcie kierownika budowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
  • zapewniamy samochód służbowy, laptop, telefon
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania